StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S Comp. SFP Module - 10GBASE-SR - 10GE SFP 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

StarTech.comVarenummer: SFP10GSRSST

Pris:
1.524 kr
Beholdning:
2 på lager, klar til at blive sendt

Beskrivelse

Shop trygt online

Betalingsmetoder

Dankort Mastercard MobilePay Visa

Dine betalingsoplysninger behandles sikkert. Vi opbevarer ikke kreditkortoplysninger eller har adgang til dine kreditkortoplysninger.


Din sikkerhed

Købsgaranti

Måske kan du også lide

Sidst set